Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları - Adana

Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları

Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları kategorisi ile Suriye’li dul abayn telefon arkadaşı ilanlarınızı yayınlayabilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kategoride Suriyeli Dul Bayanları ilanları İle Suriyeli dul bayan arkadaş arayan bayların ilanları yer almaktadır. Sizde hemen kendi ilanınızı ekleyebilir ya da mevcut ılanlara yanıt vererek hemen arkadaşlıklar kazanmaya başlayabilirsiniz. Life Port tamamen ücretsiz ve ziyaretçilerin üyelik gerektirmeden ilan verebildikleri ve ilanları yanıtlayabildikleri bir kolay arkadaşlık sistemidir.

Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları benzerlerinden farklı olarak ziyaretçilerin üye olmaksızın kolaylıkla ilan verebildikleri, tüm ilanlara erişebildikleri ya da ilanlara yanıtlar verebildikleri bir kolay arkadaşlık platformudur. Tamamen ücretsiz olan Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları kar amacı gütmeksizin tüm ziyaretçilerin eşit şekilde yararlanabildikleri bir platformdur.

Bu noktada kategorilere verdiğiniz tüm ilanlar sistem tarafından anında onaylanarak yayına alınmaktadır. Ancak eklenen ilanlar ya da verilen ilan yanıtları rencide edici içerikler ya da kötüye kullanımı mümkün olan kişisel kimlik bilgilerinin yer alması halinde iletiniz onaylanmaz ve asla yayına alınmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları ilan standartlarının sağlanması yanında ziyaretçilerimizin güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir.Adana Bekar ve Dul Bayan Arkadaş Telefon Numaraları - 12 Yorum Gezi Arkadaş 5 Eylül 2015 25 Ocak 2017 — 11:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Yorum

Yorum Yap
 1. Merhaba ben ayaz yalnız yaşıyorum 51 yaşındayım kendime uygun bir bayanla tanışmak istiyorum adanada yasamaktayim.

 2. Merhaba nasılsınız iyimisiniz ben izmir de. Yaşıyorum senle tanışıp arkadaş dost olmak isterim yaşım 50 kilom. 65. Boyum. 1.77. ara. Tanışalım.

  1. Merhaba kamuran hanım bende sizi tanımak dost olmak istiyorum ben ayaz.

 3. Ben süleyman 41 yaşındayım lalegul hanım tanisalim

 4. merhaba ben lalegül dul bekar bir bayanım 40 yaşındayım. Ciddi ve seviyeli bir arkadaşlık arıyorum. Kendini bilen beylerin mesajlarını bekliyorum.

  1. slm ben adanadan hasan 44 yaşındayım arkadaş olmak istiyom tlf aramanıuzı bekliyom

  2. Msj bekliyorum Hanim efendi

  3. merhaba ben 25 yasında adana pozantıda yasıyorum hıc evlenmdım egr tanısmak bır ömur boyu benımle ıstıyosan numaram

  4. 42 yaşındayım 177 boy. Ela gözlü bir beyim 34 35yaslarinda bir bayanla izdivaç dusunmekteyim yanlizim kendime ait evimde

  5. Merhaba nasılsın güzellik tanışabilirmiyiz ara

  6. merhaba ben muslum antepten.

  7. Merhba ben cihan 180 boyunda beyaz telli yım temizlikve gızlılıye onem verırım muttluk ısteyen bayan lar benı arasın.

Benzer sorular