Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Çorum Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları - Çorum

Çorum Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları

Çorum Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları Evlilik düşünen Dul bayanların telefon numaraları, 2. bahar için uygun eş adayı arayan dul bayanlar işte size kendinize uygun bir eş adayı bulmak için ücretsiz arkadaşlık sitesi fırsatı!Yapmanız gereken yaşadığınız şehir ile beraber kendinizi tanıtmak!Sonrasında size uygun adalar mail adresinizle iletişime geçmek olacak.İlk başta tanımadığınız birine telefon numarası vermeyi uygun görmediğimiz için mail adresiyle iletime geçip skype aracılığı ile görüşüp tanışıp sonrasına güvendiğiniz erkeklere numaranızı vermenizi uygun görüyoruz.Bayan arkadaş arıyorum dul bayanlar facebook adresinide yazarakte ilan bırakabilirler.Evlilik ciddi bir müessesedir bu yüzden adayınızı seçmeden önce çok iyi tanımaya özen gösterin.

Çorum Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle…Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar… Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Çorum Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları, dul bayan,Arkadas Ariyorum Bayan Dul,dulbayanlararyorum,evlenmek isteyen dul bayanların telefon numaraları,bursa dul bayan numaraları,Dul Arkadas Arıyorum,erkek arayan dul bayanların telefon numaraları,evlenmek için dul bayan arıyorum,evlilik düşünen bayanlarÇorum Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları - 6 Yorum Gezi Arkadaş 6 Eylül 2015 23 Ocak 2017 — 14:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

6 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm ben emirhan esmerim doğru dürüst bayanların aramasını yada msjnl bekliyorum sevgilier cicekgibi çiçeklerde sizin gibi msj atın cikola tenliyim sempatik biriyim dlş guzeliye önem veren msj atmasln adam gibi adam isteyen msj atsln turkiyenin neresinde olursan ol.

  2. SELAM BEN HABİB ÇORUMDAN 50 YAŞINDAYIM DUL 40 45 YAŞLARINDA BENİ HEP SEVECEK MUTLU EDECEK INANIN BENDE ONU MUTLU EDECEGİM HEP SEVECEGİM BENİ TERCİH EDEN HANIM LARA EVIM VAR KENDİME AYİT BENLE İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE YANIMDA OLACAK ADAYLARI KOBULUMDÜR.

    1. ÇOCUĞU OLMAYAN İSTERSE O ÇOCUK MÜRUVETİNİ BERABER YAŞARIZ BENIM IÇİN PARA PUL NEYMIŞ ZENGİN BAYANMIŞ BEN ZENGİNLIK ONEMLİ DEĞİL ÖNEMLI OLAN HUZUR MUTLULUK AÇ KALDIĞINDA KURU BİR EKMEĞİ BİR BARDAK SUYLA YEMEK BENIM İÇİN BALDAN TATLI GELİR BU BENIM DUŞUNCELERIME KATILAN ŞARLARIMA UYAN HANIMLARA TALIBIM ÇORUM CİVARI ADAYLARIMA.

  3. selam;
    52 yaşında hem emekli hem aktif çalışmaya devam eden hali vakti yerinde olan biriyim.Uygun bir hanimefendiyle tanışıp evlenmek istiyorum.

  4. ne kaçırdınızı bir bilseniz ararsınız bayanlar ismim AHMET yaşım34 numaram

  5. Mrb ben 23yasındayım adım Emre bekarım askerlik yapmış durumdayım şimdi iranda çalışıyorum

Benzer sorular