Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

3 boyutlu gezi - Gezi

3 boyutlu gezi

Artık teknoloji o kadar gelişti ki insanlar hiç evlerinden ayrılmadan koltuklarında oturduğu yerden gezip görebileceği yerler mekanlar tarihi yerler yada müzeler var. Bunun için de 3 boyutlu gezi daha öncelikli oluyor. Bu geziler evinizde bilgisayarınızdan sanal olarak yapabileceğiniz gezilerdir.

Artık o kadar kolaylık var ki. Mesela gezmek görmek istediğin bir yeri evinde hiç gitmeden en ince ayrıntısına kadar gezip görebilirsin. İşte bunun için de asıl önemli olan bu sitelerin çokluğu ve bu teknolojinin daha çok yaygın olması. Ama artık baktığımızda dünya çapında zaten bir çok yer bu uygulamayı destekliyor. Ve ayrıca artık Türkiye nin de bazı yerlerinde kullanılmaya yani ülkemiz de de kullanılmaya başlandı. Bunun için yapmamız gereken 3 boyutlu gezi yerlerine bakmak ve bilgisayarımızdan evde oturduğumuz yerden görmek istediğimiz yerleri çok rahat biçimde görebiliriz. Bu dünya da görmek istediğiniz yerler de olabilir veya ülkemizden de bir yer olabilir. Aslen ben bu uygulamayı yada uygulama desek de bu üç boyutlu gezilecek yerleri duyduğumda ilk başta çok şaşırdım ancak o kadar eğlenceli ve o kadar zevkli bir olay ki bu kadar merak ettiğim yerleri görmek istediğim yerleri bir tıkla değiştirim görmek gerçekten heyecan verici bir durum. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha çok yenilikler de her geçen gün geliyor. Ve ayrıca VR gözlükler ile görebileceğiniz yani 3 boyutlu gezebileceğiniz yerlerde o kadar çok ki ve çok güzel bir durum deneyim oluyor insan için.

İşte bunun için de 3 boyutlu gezi yada gezilecek yerleri merak ediyorsanız bunlara bakmak deneyimlemek de bir o kadar güzel olur. Ve heyecan verici bir durum olur. Tabi ne kadar her yer desteklemese de bir o kadar yerde bunları destekleyen yerleri bulup internette gezmek istediğiniz yeri evinizde gezip görebilirsiniz. Bu ister bir müze olabilir ister tarihi bir yer ister en çok görmek istediğiniz bir şehir yada ülke bile olabilir.3 boyutlu gezi - Yorum Gezi Arkadaş 3 Aralık 2021 3 Aralık 2021 — 10:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular