Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

3 boyutlu müze gezintisi - Gezi

3 boyutlu müze gezintisi

Sanal müze turları giderek daha yaygın hale geliyor. Ya da 3 boyutlu müze gezintisi kullanıcıları gerçek hayatta asla ziyaret edemeyecekleri yerlere taşıma gücüne sahiptir, bu nedenle dijital ziyaretçileri dünyanın müzelerine davet etmek doğal bir uyumdur. Aynı zamanda, dünya tarihinin bazı şaşırtıcı parçalarını benzeri görülmemiş erişim ve kolaylıkla keşfetmeye başladıkları için, dünyanın dört bir yanındaki herkes için gerçekten büyük ölçüde önemli ve değerli bir girişim oldu.

İnsanlar oturduğu yerden yada evlerinden dünyanın dört bir yerinde ki herhangi bir müzeyi ziyaret etmek için oraya gidecek yada para harcamak kalacak yer sıkıntısı olmadan gezebileceği ve sadece internette 3 boyutlu müzeleri bulup buralarda resimlere bakarak güzel vakit geçirebilme şansı yakalıyorlar. 3 boyutlu müze gezintisi artık o kadar tercih ediliyor ki mobil cihazlarınızdan veya evde bilgisaylarınızdan bu müze gezme keyfinizi sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bu hem çok eğlenceli olmakla kalmıyor ayrıca bizlere çocuklarımıza gerçekten güzel bilgiler veriyor. O gezdiğiniz müzenin tarihi neyle ilgili olduğu hakkında ve tarihi eserlerini görme şansı yakalıyoruz. Belki Türkiye de yine yakından gidip görme imkanımız oluyor ama Dünya genelinde gidemeyeceğimiz ve gitmek istesek de bazı sebeplerden ötürü bunlar dil kalacak yer sıkıntısı ve maddi açıdan gerçekten de büyük harcamalar olacağı için hem merak ettiğimiz hem de gitmek istediğimiz yerler müzeler olabilir. İşte bunlar için de gerçekten 3 boyutlu yada VR ile gerçekten güzel evde gezmek istediğimiz ve bu özelliği destekleyen müzeleri gezme şansı yakalıyoruz.

Dünya genelinde de gitmek istediğimiz turlar 3 boyutlu müze gezintisi , dinozorlar, deniz yaşamı, jeoloji ve daha fazla odak noktası ile bize yada bize sadece resim vermek yerine müze hakkında videolar bilgiler ve rehberlik etme ile gerçekten entegre olan müzeler mevcut ve bu açıdan gerçekten çok güzel vakit geçirebilme ve öğrenme bilgi edinme şansı yakalayabiliyoruz o müze hakkında.3 boyutlu müze gezintisi - Yorum Gezi Arkadaş 19 Kasım 2021 19 Kasım 2021 — 13:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular