Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bulgaristan’ı Geziyorum - Gezi

Bulgaristan’ı Geziyorum

Balkan Dağları’nın ve Rodop sıradağlarının çamlarla kaplı masiflerinden Karadeniz’in ışıltılı mavileriyle buluşmak için aşağı inen ve Bulgaristan’ı geziyorum Bulgaristan, güneşli kumsallardan büyüleyici tarihi anlatılara, uğultulu parti kasabalarından karla kaplı kayak merkezlerine kadar her şeyi sunuyor.

Bulgaristan’ı Geziyorum

Bulgaristan’ı Geziyorum

Karadeniz sahilleri, kayak merkezleri, karla kaplı dağlar ve termal kaplıcalar dahil olmak üzere çeşitli bir manzaraya sahip olan Doğu Avrupa’nın bu Slav dilimi, herhangi bir ciddi gezgin için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Bulgaristan’ı Geziyorum diğer açık hava etkinlikleri arasında Avrupa’nın en çılgın bölgelerinden bazılarında yürüyüş, kamp ve bisiklet bulunmaktadır. Ülkenin büyüleyici kasabaları ve şehirleri de eğlence, yemek, tarih ve mimari açısından pek çok şey sunar. Bulgaristan , Avrupa’da ziyaret edilebilecek en ucuz ülkelerden biridir, bu nedenle bütçeyle seyahat edenler için de mükemmeldir.Bulgaristan’ın Avrupa’nın en az değerlendirilen ülkelerinden biri olduğuna inanıyorum. Bulgaristan’ı tatil yeri olarak seçen çoğu turist, Bulgaristan’ın aslında ne kadar güzel olduğunu bilmeden sadece Karadeniz kıyısına odaklanıyor. Yine de ülke çok çeşitli cazibe merkezleri sunuyor ve Bulgaristan’da ziyaret edilecek en iyi yerlerin listesi gerçekten uzun.

Bulgaristan’ı birkaç kez ziyaret etme şansım oldu ve bu ülke güzelliği, mimarisi, kültürü ve uzun ve ilginç tarihi ile beni şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. Bulgaristan’ı geziyorum yıllar içinde burası benim de en sevdiğim destinasyonlardan biri haline geldi ve oraya geri dönüp Bulgaristan’daki daha fazla turistik yeri keşfetmekten her zaman mutluyum.Bulgaristan’ı Geziyorum - Yorum Gezi Arkadaş 8 Mart 2023 8 Mart 2023 — 10:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular