Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Çantası Hazırlama - Gezi

Gezi Çantası Hazırlama

Paketleme basit görünebilir, ancak gezginlerin genellikle yolda binlerce kilometreyi zor yoldan öğrendiği, kuralları olan bir bilimdir. Bunu stratejik olarak yapmak, yerel eczanelere sayısız dolambaçlı yoldan geçen zorlu bir tatil ile ihtiyacınız olan her şeyin parmaklarınızın ucunda olduğu modern bir tatil arasındaki fark olabilir. İşte doğru şekilde gezi çantası hazırlama paketlemenin kısayolu: en iyi valizi nasıl bulacağınız, yükünüzü nasıl en aza indireceğiniz, bir plaj gezisinde veya bir iş gezisinde ihtiyacınız olanı nasıl toplayacağınız ve kırışıklıkları nasıl azaltacağınız.

Gezi Çantası Hazırlama

Gezi Çantası Hazırlama

Bavulunuz ne kadar büyükse, içine o kadar çok şey koyacaksınız: Çok fazla şey getirmekten kaçınmanın en basit yolu, 22 inçten uzun olmayan sert kenarlı bir bavul satın almaktır (böylece el çantası olarak kullanılabilir) Yapılandırılmış bir kabuk ile ekstraları sıkıştıramazsınız.Kıyafet geri sayımını yapın: Gardırobunuzu düzene sokmanıza yardımcı olacak bir mantraya ihtiyacınız varsa, bir haftalık seyahat için 5, 4, 3, 2, 1 kuralını kullanın: Kendinizi en fazla beş çorap ve iç çamaşırı seti, dört üst ile sınırlayın. , üç alt, iki çift ayakkabı ve bir şapka. Liste ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmalıdır. İhtiyacınız olursa bir mayo ve egzersiz ekipmanı veya bir takım elbise ceketi ve elbise giyin.Her şeyi tek bir çantaya sığdırmanın en iyi yolu: Alanın her santimini doldurun. Örneğin, ayakkabılar çorapla doldurulmalıdır. Ardından, giysilerinizi kirden korumak için plastik bir alışveriş çantasında ayakkabılarınızı topuğunuzdan tırnağa bavulunuzun dibine koyun. Bavulunuzdaki her şeyi tam olarak nasıl düzenleyeceğiniz kişisel tercih meselesidir. Sıvıları kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde tutun. Gezi çantası hazırlama hafif paketleme için en önemli seyahat ipuçlarından biri, birden fazla amacı olan eşyaları getirmektir.

Bir gezi için bavul hazırlamak, eğlenceli zaman geçirme fikriniz olmayabilir. Sık sık sıkıcı ve stresli ama gerçekten o kadar da kötü olmak zorunda değil. Bir avuç harika paketleme ipucuyla, seyahat deneyiminizi daha kötü değil, daha iyi hale getirecek şekilde nasıl bavul hazırlayacağınızı öğreneceksiniz ve bunun için gezi çantası hazırlama. Ve bu bahşişler için, sık sık seyahat eden ve başarısız olan ve kazananlardan adil bir pay almış olanlardan daha iyi kim olabilir?Gezi Çantası Hazırlama - Yorum Gezi Arkadaş 9 Ekim 2022 9 Ekim 2022 — 10:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular