Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Çantası - Gezi

Gezi Çantası

Dünyanın güzelliğini ve harikalarını keşfederken tüm seyahat eşyalarınızı taşımanın en iyi yolunun ne olacağını düşünüyorsunuz? Elbette süper rahat bir seyahat çantası! Gezginler farklı ulaşım modlarını kullanmayı severler; trenler, otobüsler, uçaklar, tekneler ve arabalar. Hangi ulaşım türünü seçerlerse seçsinler, değişmeyen tek şey gezi çantası veyaseyahat çantaları ve valizleridir. Ancak seyahat çantalarının türü birbirinden farklı olabilir.

Gezi Çantası

Gezi Çantası

İster erkekler için seyahat çantası ister kadınlar için seyahat çantası isteyin, çeşitli boyut ve şekillerde hem internette hem de mağazalarda görülebilir. Yılda bir veya iki kez seyahat edenlerden, daha sık seyahat edenlere kadar herkes için bir şeyler var. Paketleme hayatınızın felaketi olabilir: ancak bu işi sizin için biraz daha az yorucu hale getirdik ve TAM bir paketleme listesi tasarladık. Yaklaşan büyük bir yolculuk mu var? Gezi çantası hazırlamak istiyorsunuz. Duş jeli, çorap, giysi veya güneş gözlüğü olsun, seyahatleriniz için satın almanız gereken yararlı temelleri size hatırlatmak için bu nihai kılavuzu kullanın. Uzun bir yolculuk için sırt çantasını nasıl paketleyeceğini bilmek kolay değil. Ancak bunu bir paketleme kontrol listesi olarak değerlendirin ve giderken her bir öğeyi işaretleyin. Tabii ki, bu gerçekten ne tür bir yolculuğa çıkmak üzere olduğunuza bağlı, bir dağda yürüyüş yapmak mı yoksa. Paketleme söz konusu olduğunda, bir sırt çantasını paketlemenin en iyi yolu yerden tasarruf etmektir. En önemli ipucumuz, kıyafetlerinizi verimli bir şekilde katlamaktır. Unutmayın: Ağır şeyler altta, sızan şeyler plastik torbalarda ve gideceğiniz yere varır varmaz ihtiyacınız olacak şeyler (tuvalet malzemeleri gibi) en üstte. Daha az yer kaplıyorsa kıyafetlerinizi katlamak yerine rulo yapın. Seyahatlerinizde yanınıza almanız gereken en önemli şey pasaportunuzdur. Onsuz çok uzağa gidemezsin. Seyahat öncesi kontrol listenizdeki her şeyi işaretledikten sonra ve ayağınızı kapıdan çekmeden önce, o önemli küçük kitap için son bir kontrol yapmaktan gerçekten zarar gelmez.

Bir AB vatandaşı olarak Avrupa içinde seyahat ediyorsanız, seyahat etmek için bazen tek ihtiyacınız olan kimlik/Sürücü belgenizdir – ancak bu genellikle havayolunuza bağlıdır, bu nedenle her ihtimale karşı pasaportunuzu her zaman yanınızda bulundurmanızı öneririz. Seyahate çıkmadan önce gezi çantası içine pasaportunuzun da geçerli olduğundan emin olun. Pasaportunuzun süresi dolmadan önce en az altı ay olması her zaman iyidir, bu nedenle seyahat gelmeden önce yeni bir tane sipariş edebilmeniz için her zaman son kullanma tarihinizi zamanında kontrol edin.Gezi Çantası - Yorum Gezi Arkadaş 18 Eylül 2022 18 Eylül 2022 — 10:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular