Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Çantasında Olması Gerekenler - Gezi

Gezi Çantasında Olması Gerekenler

Seyahat etmeyi seven ve yeni bir yere gitmek için kaçmak için herhangi bir sebebe ihtiyacı olmayan bir insan var ama bir yere karar vermek için oldukça uzun zamana ihtiyacı olan ve sadece bunu düşünerek sıkışıp kalan insanlar var. Gezi çantasında olması gerekenler neledir diye bakacak olursak. Ancak düşüncelerini gerçeğe dönüştürmeyi başaranların Seyahat Sırasında Taşıması gereken birkaç temel Şey olmalıdır, ancak ne olursa olsun seyahatinizin tadını çıkaracağınız için bu gerçekten önemli değil.

Gezi Çantasında Olması Gerekenler

Gezi Çantasında Olması Gerekenler

Tabii ki bu konuda başka bir konuşma yok, ister tek bir günlüğüne gidiyor olun, ister birkaç gün boyunca birkaç çift kıyafet taşımanız gerekiyor. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki, hava ve konuma göre hangi tip kıyafetlerin uygun olacağı. Bu yüzden gezi çantasında olması gerekenler konusunda seyahatinizin moda tutkunu olun ve kendi kıyafet seçiminizi taşıyın. Yağmurlu günlerde gezinizi planlıyorsanız, yağmurlu günlerde fazladan bir macera yaşatacağı için açılır renkli bir yağmurluk yanınıza aldığınızdan emin olun.Cep telefonunuzu almanız gerektiğini eklememe gerek yok çünkü haydi hiçbirimiz onlarsız yaşayamayız. Cep telefonları hayatın temel ihtiyacı haline geldi. Ancak bunları kullanmak için, şarj edilmemiş bir güç bankasının hiçbir faydası olmadığı için şarj edilmiş olan şarj cihazınızı veya güç bankanızı yanınızda taşımanız gerekir.Suçlar arttıkça, uyanık olmalı ve eşyalarınızı tam güvenlik içinde tutmalısınız. Mülkünüzü tam güvenlikte tutmak için küçük bir kilit satın alın ve çantanızın veya kot pantolonunuzun kapalı fermuarları ile bağlayın. Artık bir vadinin ya da ormanın kenarında hiç gerginlik yaşamadan özgürce uyuyabilirsiniz. Gündelik veya spor gibi temel ayak giysileri ve bir veya iki parmak arası terlik taşıyın, seyahat ederken rahatsız edici bir deneyim yaşatacağı için yüksek ağırlıklı ayakkabılar seçmekten kaçının.

Kişisel eşya, uçakta yanınızda taşıdığınız ve bir el bagajından daha küçük olan bir tür el bagajıdır. Gezi çantasında olması gerekenler olarak kabul edilen şey, havayolundan havayoluna değişir, ancak küçük bir çanta, evrak çantası ve dizüstü bilgisayar çantası her zaman kişisel eşya olarak kabul edilir. Sırt çantaları, çantalar ve çapraz askılı çantalar da genellikle kişisel eşyalar olarak kabul edilir. Hatırlanması gereken anahtar, önünüzdeki koltuğun altına sığabilmesi gerektiğidir.Gezi Çantasında Olması Gerekenler - Yorum Gezi Arkadaş 25 Eylül 2022 25 Eylül 2022 — 12:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular