Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Dergileri - Gezi

Gezi Dergileri

İster dünyanın en yüksek zirvelerinden bazılarına tırmanıyor olun, ister belirli bir şehirdeki en iyi restoranları deneyin , Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yolculuğa çıkın veya ücra yerlerde şebekenin dışına maceraya atın, bir seyahat günlüğü her zaman sahip olmak için harika bir öğedir. yolculuğunuzu kaydetmek için sizinle. Gezi dergileri pek çok farklı biçimde gelir, bazıları çizgili sayfalardan oluşur ve başka hiçbir şey içermez, diğerleri ise çizgili ve noktalı sayfalar, haritalar, çıkartmalar ve daha fazlasıyla tamamlanır. Ne tür bir gezgin olursanız olun, orada sizin için bir seyahat günlüğü var.

Gezi Dergileri

Gezi Dergileri

Stil ve özelliklerine göre en sevdiğimiz seyahat günlüklerini seçtik, ancak yazma, çizme, eskiz yapma ve daha fazlası için çok yönlülüğü nedeniyle defter . Çizgili, noktalı ve boş sayfaların yanı sıra ekstralar için ceplerle birlikte gelir. Çocuklar, kötü hava koşulları ve kişiselleştirme dahil olmak üzere aşağıdaki en iyi çeşitlerin tümü için okumaya devam edin. Birinin hobisi sorulduğunda, birçoğu seyahatle yanıt verirdi. Size konfor alanınızdan çıkıp farklı yerler, gelenekler, kültürler keşfetme ve yeni ve paha biçilmez deneyimler kazanma fırsatı veriyor! Seyahatler ayrıca tatiller, iş amaçlı, maceralar, etkinlikler ve daha fazlası gibi çeşitli nedenlerle yapılır. Gezi dergileri seyahatleriniz sırasında yaşadığınız deneyimler hakkında yazmanıza ve belgelemenize yardımcı olur. Gittiğiniz yerin yazılı anlatımını, gezi rotanızı, geziniz boyunca çektiğiniz fotoğrafları ve hatta yaptığınız ses kayıtlarını listeleyebilirsiniz. Seyahat dergileri, farklı dergi türleri arasında en popüler dergilerden biridir.Seyahat etmek genellikle kişiyi yeni deneyimler ve keşifler yapmaya yönlendirir. Deneyimlerinizi yazarak, çevrenizi daha iyi anlayacak, yolculuk sırasında yaptığınız keşifleri yansıtacak ve hatırlayacaksınız.Seyahat arkadaşınızla ortak bir seyahat günlüğü oluşturmak, birbirini daha da yakınlaştırabilecek bir birlik duygusunun gelişmesine yardımcı olur. Paylaşılan bir günlük ile, seyahatin tüm deneyimini belgeleme taahhüdünde bulunma olasılığınız daha yüksektir.

İlk günlüğünüze başlamak için seyahat edeceğiniz ülkede olmanıza gerek yok. Seyahat günlüğü, yaklaşan seyahatlerinizi planlamak için de kullanılabilir. Gezi dergileri ziyaret etmek istediğiniz yerleri, ardından güzergah planlarını, turları ve daha fazlasını seyahat istek listenize ekleyebilirsiniz! İlk şehre ayak basmadan önce geziden beklentinizi günlüğe yazabilirsiniz. Tatilin nasıl olacağına dair beklentilerinizi listelemek, yola çıkma öncesi heyecanınızı artırabilir ve size tatil başlamış gibi hissettirebilir. Tatilinizin sonunda günlüğünüzdeki beklentilerinizi gezide yaşadıklarınızla karşılaştırabilirsiniz.Gezi Dergileri - Yorum Gezi Arkadaş 20 Kasım 2022 20 Kasım 2022 — 11:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular