Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Dünyası - Gezi

Gezi Dünyası

Dünyayı dolaşmak ister misin? Nihayet tünelin ucunda ışık var ve dünya yeniden turizme açılıyor. Artık insanlar uzaktan çalışmaya alıştıkça, birçok kişi sınırlar açılmaya başladıktan sonra çalışmak için başka yerler aramaya başlıyor. Gezi dünyası için birçok insanların amacı vardır. Bunların içinde dünyayı dolaşmak her yeri gezmek dolaşmak görmek ister.

Gezi Dünyası

Gezi Dünyası

Dünya çapındaki bu geziyi planlamaya başlamak için daha iyi bir zaman olmamıştı . Tam zamanlı seyahatte nihayet mermiyi ısırmak için seyahat hakkında elimizden gelen her şeyi araştırmamız birkaç yılımızı aldı. Dünya açılmaya tam olarak hazır değil, o zaman neden şimdi yola çıkmaya hazır olmak için şimdi gezi dünyası planlamaya başlamıyorsunuz? Şimdi planlamaya başlarsanız, kendinizi bu yılın sonunda veya en azından 2022’nin başında bir uçakta bulabilirsiniz.Tam zamanlı gezginler olarak 10 yıllık deneyimimiz ve 20 yıllık dünyayı gezme deneyimimizden edindiğimiz bu kapsamlı seyahat ipuçlarıyla , dünyayı gezmeye başlamak için gerekli araçlar ve kaynaklarla donanmış olacaksınız. Çoğu insanın dünyayı gezmek için sahip olduğu en büyük endişe paradır. Nasıl bulursunuz ve nasıl kurtarırsınız. Başlamanız için harika para tasarrufu sağlayan seyahat ipuçlarımız var. Eğer gerçekten buna kafa yorarsanız, ekstra para bulmak kolaydır. Seyahat gerçekten yapmak istediğiniz bir şeyse, yolunu bulacaksınız. Seyahatleriniz için fırsatlar ve para bulmanın da birçok yolu vardır. Aşırı dağınıklığınızı Kijiji’de satmak, fazla harcamaları kesmek, tüm bu aşırı izleme ağlarını iptal etmek ve pahalı hobileriniz yerine ücretsiz aktiviteler aramak gibi şeyleri düşünün.

İlk başladığımızda, arka bahçemizi keşfetmek ve çok kamp yaparak, kano yapmayı ve dağ bisikleti sürmeyi öğrenerek ve ayrıca evimizin yakınındaki patikalarda yürüyüşlere çıkarak macera becerilerimizi geliştirmek için çok zaman harcadık. Seyahat etmeye gezi dünyası ile başladığımızda bize yardımcı olacak değerli beceriler kazandık ve çok maliyetli olmayan aktiviteler yaparak çok para biriktirdik. Pahalı tatillere, dışarıda pahalı akşam yemeklerine ve barda gecelemeye para harcamak yerine, evde maceralar yaşarken seyahat için cebimize para koyarız.Gezi Dünyası - Yorum Gezi Arkadaş 13 Kasım 2022 13 Kasım 2022 — 13:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular