Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Gözlem Kulübü - Gezi

Gezi Gözlem Kulübü

Seyahat Kulübü, bağımsız, araştırmacı ve yaratıcı gezginlerin oluşturduğu bir dernektir. Seyahati ve gezi gözlem kulübü ile birlikte kişisel gelişim için bir araç, samimi bir öğrenme deneyimi, yaratıcılığı ifade etme fırsatı ve gezegenle kişisel bağlar kurmanın bir yolu olarak görüyoruz.

Gezi Gözlem Kulübü

Gezi Gözlem Kulübü

Gezi gözlem kulübü ilk olarak Sırbistan’da kuruldu ve sekiz yıl boyunca ” Sırbistan Seyahat Kulübü ” adı altında faaliyet gösterdi. Diğer ülkelerden de üyeler içerecek şekilde büyüdüğümüz için, organizasyonun adı yakın zamanda değişti. Bunu daha kapsamlı değişiklikler izleyecek, bunlardan biri şu anda çok küçük ve ilkel olan ,Küresel düzeyde seyahat kültürü oluşturmaya ve tanıtmaya adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluşuz. Bunu keşif gezileri, atölye çalışmaları, multimedya seyahat günlükleri, ücretsiz seyahat sözlükleri ve rehberleri, konferanslar, söyleşiler, fotoğraf sergileri ve medya görünümleri aracılığıyla yapıyoruz. Seyahati, herkesin dünyayla bağlantı kurmasını sağlayan eğitici ve yaratıcı bir süreç olarak destekliyoruz ve bu da onu sosyal öneme sahip bir faaliyet haline getiriyor.

Yakın bağlamımızın dışındaki dünya hakkındaki bilgiler bize kitle iletişim araçları aracılığıyla gelir. Dünyayı düşündüğümüz ve değerlendirdiğimiz bu bilgi hikayeleri son derece taraflıdır ve çoğu zaman tamamen yanlıştır . Gezi gözlem kulübü onlara dayanarak zihinsel dünya haritamızı oluştururuz. Bilgimiz genel ise, haritamız çok daha iyi olmayacaktır. Kişisel deneyimlerimizden ve kişisel çabalarımızdan kaynaklanmayan, yarı sindirilmiş ve bize gümüş tepside sunulan bir harita. Ortaçağ deniz yılanlarının yerini çağdaş spin hikayeleri ve propagandanın aldığı bir harita.Gezi Gözlem Kulübü - Yorum Gezi Arkadaş 11 Aralık 2022 11 Aralık 2022 — 12:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular