Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Şarkısı - Gezi

Gezi Şarkısı

Seyahatlerimde onsuz yaşayamayacağımız bir şey varsa o da hayat müziktir. Yıllar boyunca pop evresinden geçtim, sonra rock, metal, alternatif, müziklerdir. Şimdilerde bu müziklerde biraz daha “bilgelik” varken, her şeyden biraz seviyorum. Temelde iyi müziği severiz. Etiket yok, önyargı yok. İyiyse, çalma listemize girer. Ve iyi bir film müziğinin bir filmde nasıl fark yaratabileceğini biliyor musun? Aynı şey seyahatlerde de başımıza geliyor. Ve bu durum da gezi şarkısı olarak karşımıza çıkıyor.

Eve döndüğümüzde genellikle kafamı karıştıran şarkılar olmasa uzun bir otobüs, tren ya da uçak yolculuğu aynı olmazdı. Seyahate çıkmadan önce genellikle telefonumuzdan müzik seçimi üzerinde saatlerce düşünürüz. Çünkü geziye çıktığımızda tada uzun bir seyahat yaptığımızda seçimlerimiz üzerinde güzel bir şarkı dinleyerek bu güzel bir şarkı listesi yapmak isteriz. Çünkü seyahat üzerinde uzun yolculukların arasında vazgeçemeceğimiz gezi şarkısı olarak kendimize telefonumuza özel bir liste yaparız. Çünkü bu uzun yolculuklarda insanlar yolun keyfini çıkarmak ve güzel vakit geçirmek isteyen herkes kendine özel bir şarkı yapmak ister. Zamansız bir klasik dinler iken. Ne şarkı ama. Bir tren veya otobüs yolculuğunda yağmur camınıza çarparken dinlemeyi deneyin ve hemen başka bir boyuta geçmeye hazırlanın.

Hikayelerinizi ve anılarınızı beklerken hayatınıza boş bir kitap gibi bakarken tam bir özgürlük duygusundan daha güzel bir duygu var mı? Yolda böyle hissediyorum.Ve bunu en çok yansıtan gezi şarkısı güzel duyguları ifade etmek için ve bu duygularımızı yansıtacak en güzel duygudur. Çünkü insanlar en güzel şarkıları genellikle duygularını yansıtacak dinlendirecek ve güzel şarkıları telefonumuza yada listemize ekleyerek bunları yol boyunca dinleriz.Gezi Şarkısı - Yorum Gezi Arkadaş 27 Mart 2022 27 Mart 2022 — 11:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular