Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezi Sözleri - Gezi

Gezi Sözleri

Seyahat etmeyi ve yeni yerleri yeni şeyler görmeyi seviyorum, bu yüzden seyahatten önce, sırasında ve sonrasında nasıl hissettiğimizi anlatan gezi sözleri ve seyahat tutkusu eşanlamlılarından oluşan bir hazineyle karşılaştığımda yaşadığım heyecanı siz hayal edin. Aslında herkes gittiği yeri yada geçirdiği güzel vakitleri tatilleri gezileri heyecanla anlatmak bunu birisiyle paylaşmak ister.

Gezi Sözleri

Gezi Sözleri

Tıpkı bir fotoğrafın size nasıl bir his olduğunu tam olarak yansıtamaması gibi , dolaşma tutkusu da bir sonraki maceramızın özlemini duyduğumuzda nasıl hissettiğimizi tam olarak ifade edemez. Her dilin, yolculuk tutkusunun ne olduğunu nasıl açıkladığı ve tanımladığı konusunda kendi varyasyonu vardır. İngilizce’de yolculuk tutkusu, seyahat etmek, dolaşmak ve dünyayı keşfetmek için güçlü bir istek veya dürtüye sahip olmak anlamına gelir. Gezi sözleri özellikle insanların duygularını düşüncelerini ve gezdiği yerleri yansıtan kısa ama güzel sözler de olabilir. Örneğin Latince de Solivagant, tek başına dolaşmak. Dünyayı dolaşan veya dolaşan yalnız bir maceracı anlamına gelebilir. Çünkü gezmek yeni yerler görmek ve yeni yerleri tecrübe etmek ve güzel bir duygu tatmak güzel bir duygudur.

Sözleri olarak gezi sözleri her zaman bizim için en iyisi çünkü güzel bir duygudur. Bizim için en güzel şey de seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi ve yeni hayat edinmeyi isteyen ve bunu gerçekten önemseyen ve bir durumdur. Bizim seyahat hayal edilemez güzel yerleri keşfetmek ve güzel yerleri tarihi yerleri görmek gerçekten güzel bir yer anlatmak için sözler her zaman aracıdır bizim için.Gezi Sözleri - Yorum Gezi Arkadaş 24 Nisan 2022 24 Nisan 2022 — 11:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular