Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gezilecek Yerler Edremit - Gezi

Gezilecek Yerler Edremit

Aslında ülkemizde o kadar gezilecek ve görülecek küçük büyük gizli kalmış o kadar güzel yerler var ki bunların başında da Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’ de bunların arasındadır. Tarihi hikayesi ilçenin kendi tarihi hikayesi olsun güzellikleri olsun yada müzeleri olsun gerçekten gizli kalmış tarihi güzellikleri ile bizlere gezilecek yerler Edremit’de güzel yerler sağlıyor.

Gezilecek Yerler Edremit

Gezilecek Yerler Edremit

Ülkemizin gizli kalmış ve saklı kalmış küçük ilçelerinde yada şehirlerin de o kadar tarihi güzellikler gezilecek yerler var ki insan her yerini dört bir tarafını gezmek ve dolaşmak istiyor. Eğer fırsatınız ve vaktiniz ve maddi durumuz imkan veriyorsa ve bir tatil planlıyor veya istiyorsanız aileniz ile birlikte olsun arkadaşlarınız ile birlikte olsun yada küçük turlarla birlikte olsun ülkemizi gezmek ve dolaşmak isteyebilirsiniz. İşte bunun için ben de gezilecek yerler Edremit ilçesini size kısaca da olsa tanıtmak ve bu gördüğüm güzellikleri size aktarmak istedim. Akasuları ve Yeraltı suları kaplıcaları ile gerçekten çok değerli bir yer. Özellikle Derman kaplıcaları ve Güre kaplıcaları barındırdığı kükürt ve mineraller sayesinde romatizma ve cilt hastalıkları yanı sıra bir çok hastalığa iyi geldiği bilinmekte. Ve buralar o kadar güzel bir yer ki herkesin gidip görmesi ve bu sağlıkla dolu yerleri keşfetmek de çok güzel bir yer.

Ayrıca gezilecek yerler Edremit de müzeleri olsun, Kaz dağları olsun ve efsaneleri, türküleri ve yerel halı o kadar sıcak kanlı ve misafir sever ki gittiğiniz de halkının da size yaklaşımı size güzel davranmaları insanın içini ısıtan ve güzel bir tatil geçirmenize vesile oluyor. Kalacak yer yada konaklama üzerinde de güzel otelleri ve ya konuk evleri de sizin güzel bir konaklama yaşayacağınız bir sürü güzel yerler ve rahat konaklama yaşayacağınız yerler vardır.Gezilecek Yerler Edremit - Yorum Gezi Arkadaş 29 Mayıs 2022 29 Mayıs 2022 — 10:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular