Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Pakistan’ı Geziyorum - Gezi

Pakistan’ı Geziyorum

Pakistan, doğanın her armağanıyla kutsanmış ülkelerden biridir. İster dağlar ister platolar, göller veya vadiler, nehirler veya denizler, yemyeşil ovalardan uçsuz bucaksız çöllere, burada her şey görkemli bir şekilde güzel. Pakistan’da doğal güzellikleri ve Pakistan’ı geziyorum geleneksel festival yemekleri ve ziyaret edilecek tarihi yerleri ile dünya harikalarından daha az olmayan kültürel açıdan zengin bir ülkedir.

Pakistan’ı Geziyorum

Pakistan’ı Geziyorum

Keşfetmeyi ve seyahat etmeyi seven insanlar için yeryüzündeki bu ülke tam bir cennet. Pakistan’da gezilecek eski ve tarihi yerler burada hüküm sürmüş farklı imparatorlukların hikayelerini anlatıyor. Pakistan’ı geziyorum tarihte seferleri sırasında bu topraklardan geçen bazı büyük isimler var. Pakistan’ın kültürel tarih ve çeşitlilik açısından zengin olduğu inkar edilemez. Sayısız Birleşmiş Milletler Dünya Mirası alanına ve aynı zamanda doğal ve arkeolojik alanların yuvasına ev sahipliği yapmaktadır. Pakistan’da konfor ve muhteşem manzaralar sunan lüks trenler de var . İncil zamanlarından birçok hikaye ve sitenin izi Pakistan’a kadar uzanabilir ve bu, onu sadece din meraklıları için değil, aynı zamanda tarih öğrencileri için de özel bir yer haline getirir. Pakistan’a bir gezi planlıyorsanız, size ziyaret edilecek çok sayıda yer sunulacak ve görebileceğiniz sayı, esas olarak ziyaretinizin süresine bağlı olacaktır. Gerçekten eski uygarlıkların boş kalıntıları. 300+ yıllık kaleler bir şekilde neredeyse tamamen bozulmamış. Bir gökkuşağı renkleri ve bir geometri topluluğu ile süslenmiş, ustalıkla oyulmuş mezarlar.

Başka bir dünyadan gelen sanatçılar tarafından tasvir edilen fresklerle övünen, geçmiş krallıklardan kalma Babür Dönemi camileri. Ve yine de bu, Pakistan’ı geziyorum Pakistan’ın sunduğu sonsuz sayıda tarihi yerin sadece küçük bir anlık görüntüsü. Pakistan’ın tarih severlerin hayali olduğu bir sır değil. Burada pek çok imparatorluk ve din hüküm sürdü ve ülke teknik olarak sadece 73 yaşında olmasına rağmen, topraklarında binlerce yıldır yerleşim var.Pakistan’ı Geziyorum - Yorum Gezi Arkadaş 1 Mart 2023 1 Mart 2023 — 10:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer sorular