Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Van Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları - Van

Van Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları

Van Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları Evlilik düşünen Dul bayanların telefon numaraları, 2. bahar için uygun eş adayı arayan dul bayanlar işte size kendinize uygun bir eş adayı bulmak için ücretsiz arkadaşlık sitesi fırsatı!Yapmanız gereken yaşadığınız şehir ile beraber kendinizi tanıtmak!Sonrasında size uygun adalar mail adresinizle iletişime geçmek olacak.İlk başta tanımadığınız birine telefon numarası vermeyi uygun görmediğimiz için mail adresiyle iletime geçip skype aracılığı ile görüşüp tanışıp sonrasına güvendiğiniz erkeklere numaranızı vermenizi uygun görüyoruz.Bayan arkadaş arıyorum dul bayanlar facebook adresinide yazarakte ilan bırakabilirler.Evlilik ciddi bir müessesedir bu yüzden adayınızı seçmeden önce çok iyi tanımaya özen gösterin.

Van Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle…Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar… Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Van Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları, dul bayan,Arkadas Ariyorum Bayan Dul,dulbayanlararyorum,evlenmek isteyen dul bayanların telefon numaraları,bursa dul bayan numaraları,Dul Arkadas Arıyorum,erkek arayan dul bayanların telefon numaraları,evlenmek için dul bayan arıyorum,evlilik düşünen bayanlarVan Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları - 18 Yorum Gezi Arkadaş 6 Eylül 2015 23 Ocak 2017 — 12:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Yorum

Yorum Yap
 1. Van MERKEZ evlilik DUSUNUYOM namazlarimi KILARIM KURANIMI okurum ciddiysense gel MADDI DESTEK OLURUM.

 2. van merkez bekarim yas30 evlilik dusunuyorum bir omurluk maddi ve manevi destek te olurum hStalikta sagliktada askimin yanindayim sevdimmi bir omur severim ailmle yasiyom namazlarimi kilarim ev arabm ehliyrtim yok syah sac kahverengli gozluyum zayfm sevdimmi bir omur severim calisanim kndi ayaklarimin ustundede durarim cok suku.

 3. van merkez gonlumun sultani olurmusun namazlarimi kilarim heray maddi destek olcm askima.

 4. Ben evleneceğim dindar türbanlı güzel bir bayan arıyorum ben bu konuda çok ciddiyim bu mesajı okuyan arayın konuşalım nasip olursa inşallah.

 5. Merhaba ben Muharrem ben 24 yaşındayım sevgili arıyorum no tanışmak isteyenler arasin.

 6. Mrhb ben fadıl van merkezde yaşıyorum özgür bayanlarla tnsmk istym yaş sıkıntısı yok.

 7. Van merkez bekarim ask aramaktayim askimada iki ayda bir iki milyar dstk olurum calisanim lokantada sbh 7 aksam 10.

 8. Marhaba ben naci 67 yaşında emekli yalınız Yaşiyorum evlenmek için yaşıma Uygun 50.60 yaş Arası Bayanla tanışarek evlenmek isteyen Bayan Ariyorum Tel.

 9. Slm ys 50 Van ve civarı olgun bayanlar ciddi bir arkadaşlık için msj atiniz.

 10. Marhaba ben naci 64 yaşında kamu Emeklisi Evım Var geçım Sıkıntim yok Çok şükür Sağlığım yerında Eşım Vefat Etmiş Yalnız Yaşiyorum Yaşıma Uygun 45.60 yaş arası Kimsedsız Veya Yalınız yaşiyen Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum Benımla Evlenecek Hanım Çok Güzel bir Hayat Yaşiyecek İnşallah 45 yaş alıtı olan genç bayanlar Lütfen Aramasınlar.

 11. slm ismim yavuz 1.70 82 42 yaşındayım arkadaş arıyorum şöfürüm kendıne guvenen bırını arıyorum güven dürüstkük benım için önemlı.

 12. İsmim özcan sakarya da oturuyorum eşin den boşanmış biriyim allah korkusu olan bir bayanla evlenmek istiyorum cep telefon cari yap arayın.

 13. Slm bayanlar Yas 50 boy 177 kilo70 ciddi bir arkadaslik icin burdayim Van ve civari Olgun bayanlarin msj yada cagrilarini bekliyorum.

 14. slm cıddı bırını arıyorum van dayım şöfürüm.

 15. Slm olgun bayanlar yas 50 boy 177 kilo 70 arkadaslik icin burdayim van.

 16. Slm yas 50 Van ciddi bir arkadaslik icin arayiniz.

 17. merhba serda niytım çitli dul yada bekar bayan varsa tanışmak istiyorum.

 18. bende bekarım vanda evlemek istiyorum arkadaş arıyorum acil arasın.

Benzer sorular